Domů > Aktuality, Hasiči > I. ročník hasičské soutěže O pohár SDH Zábludov

I. ročník hasičské soutěže O pohár SDH Zábludov

V sobotu 29. srpna 2015 se družstvo žen a mužů zúčastnilo I. ročníku hasičské soutěže O pohár SDH Zábludov. Soutěž se skládala ze dvou požárních útoků – klasický požární útok, při kterém ženy hadice roztahují a muži rozhazují. Druhý požární útok probíhal paralelně, tj. dvě družstva startují zaráz. Při paralelním požárním útoku ženy i muži hadice rozhazovali. Součet časů z prvního a druhého útoku určil vítěze Poháru SDH Zábludov. Družstvo žen se umístilo na posledním místě, družstvo mužů na druhém místě.

Na soutěži v Zábludově proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „O PUTOVNÍ POHÁR ČTYŘ SBORŮ“ A jak se v této soutěži umístila naše družstva? Muži i ženy se umístili na krásném třetím místě.

V sobotu 5. září 2015 vyráží naše družstva na poslední soutěž v tomto roce a to do Kunštátu. Budeme rádi za Vaši podporu.

Fotografie a videa ze soutěže najdete zde http://hasicinyrov.rajce.idnes.cz/O_pohar_SDH_Zabludov_29.8.2015/

3. místo mužů a žen Zábludov 2015

3. místo mužů a žen Zábludov 2015

FacebookTwitterGoogle+
Komentáře jsou uzavřeny.