Archív

Archív pro

Dětský den

18.06.2017 Comments off

V neděli 11. 6. 2017 se konal v naší obci Dětský den, který se velice vydařil, zúčastnilo se ho přes 50 dětí. Tentokrát se konal na fotbalovém hřišti za hasičárnou, kde bylo dostatek prostoru jak pro úkoly pro děti, tak i pro vystoupení našich hostů. Svá kouzla nám předvedl Luky Mist začínající kouzelník ,který po svém vystoupení dělal pro děti zvířátka a kytičky z balónků. Dále nás navštívili studenti Střední vojenské školy z Moravské Třebové, kteří předvedli základní chvaty a hmaty jak si poradit s útočníkem či nepřítelem. Zajímavá byla též ukázka výcviků psů hostů ze cvičiště ve Zbraslavci. Počasí nám přálo a tak si děti mohli zařádit ve slibované pěně, kterou přijeli připravit hasiči z Březové nad Svitavou. Za úkoly, které děti splnily dostaly nejen sladké odměny, ale také malé občerstvení a na památku butonek. Celým dnem nás provázel hudební doprovod o který se postaral DJ Bart, děti si mohly zařádit na skákacím hradu a nechat si namalovat obrázek na obličej.

Poděkování patří všem kteří pomohli jak s přípravami, tak i s organizací. Největší díky patří sponzorům: Obec Nýrov, Hasiči Nýrov, Svaz žen Nýrov a Sportovní klub Nýrov. Již teď se těšíme na příští rok.

Fotografie z dětského dne naleznete zde: http://hasicinyrov.rajce.idnes.cz/Detsky_den/

Okrsková soutěž Nýrov

18.06.2017 Comments off

V sobotu 10. června se v Nýrově konala Okrsková soutěž, která byla z požárního útoku a štafety 4 x 60 metrů. V mužské kategorii zvítězilo družstvo ze Sychotína, v ženské kategorii vyhrály ženy z Nýrova. Vítěze čeká Okresní kolo v Blansku, které se uskuteční 1. července na stadionu.

Fotografie ze soutěže naleznete zde: http://hasicinyrov.rajce.idnes.cz/Okrsek_Nyrov/