Archív

Archív pro

Oznámení na úřední desce

22.06.2017 Comments off

Oznámení na úřední desce

19.06.2017 Comments off

Dětský den

18.06.2017 Comments off

V neděli 11. 6. 2017 se konal v naší obci Dětský den, který se velice vydařil, zúčastnilo se ho přes 50 dětí. Tentokrát se konal na fotbalovém hřišti za hasičárnou, kde bylo dostatek prostoru jak pro úkoly pro děti, tak i pro vystoupení našich hostů. Svá kouzla nám předvedl Luky Mist začínající kouzelník ,který po svém vystoupení dělal pro děti zvířátka a kytičky z balónků. Dále nás navštívili studenti Střední vojenské školy z Moravské Třebové, kteří předvedli základní chvaty a hmaty jak si poradit s útočníkem či nepřítelem. Zajímavá byla též ukázka výcviků psů hostů ze cvičiště ve Zbraslavci. Počasí nám přálo a tak si děti mohli zařádit ve slibované pěně, kterou přijeli připravit hasiči z Březové nad Svitavou. Za úkoly, které děti splnily dostaly nejen sladké odměny, ale také malé občerstvení a na památku butonek. Celým dnem nás provázel hudební doprovod o který se postaral DJ Bart, děti si mohly zařádit na skákacím hradu a nechat si namalovat obrázek na obličej.

Poděkování patří všem kteří pomohli jak s přípravami, tak i s organizací. Největší díky patří sponzorům: Obec Nýrov, Hasiči Nýrov, Svaz žen Nýrov a Sportovní klub Nýrov. Již teď se těšíme na příští rok.

Fotografie z dětského dne naleznete zde: http://hasicinyrov.rajce.idnes.cz/Detsky_den/

Okrsková soutěž Nýrov

18.06.2017 Comments off

V sobotu 10. června se v Nýrově konala Okrsková soutěž, která byla z požárního útoku a štafety 4 x 60 metrů. V mužské kategorii zvítězilo družstvo ze Sychotína, v ženské kategorii vyhrály ženy z Nýrova. Vítěze čeká Okresní kolo v Blansku, které se uskuteční 1. července na stadionu.

Fotografie ze soutěže naleznete zde: http://hasicinyrov.rajce.idnes.cz/Okrsek_Nyrov/

 

Oznámení na úřední desce

16.06.2017 Comments off

DĚTSKÝ DEN 2017

06.06.2017 Comments off

III. ročník Pochodu Halasovým Kunštátskem

04.06.2017 Comments off

                                                                                                                                                               V sobotu 3.6.2017 se uskutečnil III. ročník Pochodu Halasovým Kunštátskem pořádaného Sportovním klubem Nýrov.  Slunečné počasí, které po celý den panovalo, přilákalo na letošní ročník celkem 217 turistů všech věkových kategorií. Dle vyjádření mnoha účastníků byly všechny trasy dobře připraveny. Mnoho rodičů s dětmi pak zejména ocenilo vědomostní úkoly, které byly pro děti připraveny na trasách 6 a 15 km. Potěšilo nás, že se na pochodu začínáme setkávat se stálými účastníky, což jistě svědčí a rostoucí popularitě této události.

Start a cíl pochodu byl na hasičském výletišti, kde bylo pro účastníky připraveno bohaté občerstvení  a kde také v odpoledních hodinách zpestřila program celého dne skupina R+R. Všichni účastníci byli po absolvování jedné z tras odměněni pamětním listem a upomínkovým butonem.

Sportovní klub Nýrov děkuje všem, kteří se pochodu účastnili. Poděkování patří také sponzorům (Město Kunštát, Obec Nýrov, BARVY A LAKY TELURIA Skrchov, KORA-VODOSTAVING Kunštát, ZDV Nýrov,  STAR OIL, s.r.o.) za finanční dary, kterými akci podpořili, skupině R+R za hudební zpestření  a SDH Nýrov za zapůjčení výletiště.