Archív

Archív pro

Oznámení na úřední desce:

22.12.2010 Comments off

Aktuální dění v obci:

08.12.2010 Comments off

Jistě jste již postřehli, že máme v poslední době v Nýrově čilý stavební ruch, proto bychom Vás chtěli touto formou informovat o aktuálním dění a činnostech v obci.

  • Obec Nýrov pokračuje v rekonstrukci vnitřního areálu školy a bývalého školního dřevníku pro který se vžil název „Franta Arena“. Jedná se o multifunkční zařízení které bude využíváno jak pro potřeby školy, tak i pro potřeby obce, hasičů a ostatních občanů obce Nýrov. Stavební práce provádí firma KOLOS, s.r.o. od poloviny října tohoto roku. Byla zde zřízena přístavba se sociálním zařízením napojená na již zrekonstruovanou část a také byl zhotoven dřevěný venkovní altánek.
  • Na konci října obec Nýrov pořídila 37 tun materiálu na povrch hřiště u školy. Za pomocí brigádníku se podařilo původní povrch zapravit a zhotovit nový kryt dětského hřiště. Nový povrch bude vhodný jak pro letní sportovní aktivity, tak i pro každoroční zhotovení ledu. (Tímto děkujeme všem zúčastněným brigádníkům).
  • Na začátku prosince musela obec přistoupit k opravě havarijního stavu vyústění obecní kanalizace v lokalitě „Podevsí“. Zde se podařilo opravit nejvíce problematický úsek. Tyto stavební práce prováděla firma KORA-VODOSTAVING s.r.o.

V současné době pracuje místní sbor dobrovolných hasičů na zhotovení kluziště na hřišti u školy.

Oznámení na úřední desce:

08.12.2010 Comments off

Obecní zabíjačka:

07.12.2010 Comments off

Sportovní klub Nýrov, SDH Nýrov a Svaz žen pod záštitou obecního úřadu Vás zvou na:

OBECNÍ ZABÍJAČKU

11. prosince 2010

Bližší informace naleznete v pozvánce ZDE