Archív

Archív pro

Novinky:

28.01.2003 Bez komentářů

Školní sněhulák nepozdravil budoucí prvňáky u zápisu, protože do úterka 28.1. 2003 se změnil v louži. To je však určitě mrzet nemusí, vlídnější přivítání jim připravila paní ředitelka Paděrová, která je v tento den odpoledne napjatě očekávala. Podle reakcí dětí bylo ale zřejmé, že je představa školní docházky nijak neleká, jak dokládají fotografie. Podle neoficiálních informací přibudou v září nýrovské škole dvě nové žákyně.

Novinky:

28.01.2003 Bez komentářů

Zápis je důležitý, a to zejména na výroční valné hromadě hasičů, kde členové nýrovského sboru všech generací ( viz fota v archivu ) hodnotili v sobotu 25.1. 2003 svoji činnost za předchozí rok. Také kritika zazněla ve zprávě starosty sboru, převažovala však pochvalná slova, zejména na adresu nejmladších členů. Když pak usnesení zakončilo oficiality, přišel určitě všem vhod skvělý guláš. A zmíněný důležitý zápis? Jeho fotokopii lze číst v novém okně.
Poznámka na závěr. Nýrovští hasiči se konečně dočkají v dohledné době zprovoznění své vlastní stránky! Její absence byla terčem oprávněných stížností.