Archív

Archív pro

V. ročník Pochodu Halasovým Kunštátskem

13.05.2019 Comments off

Sportovní klub Nýrov Vás zve na V. ročník Pochodu Halasovým Kunštátskem. V malebné krajině Halasova Kunštátska jsou pro Vás připraveny trasy o délkách 6,15,25 a 42 km. Mezi nejoblíbenější trasy patří 15 km, která je vhodná i pro děti od 6 let a 25 km, na které jsou úseky s dalekými výhledy. Vzhledem ke své vzdálenosti je  trasa 6 km vhodná pro rodiče s malými dětmi. Použití kočárků je zde však velmi omezeno. Trasa 42 km je vhodná pro zdatnější turisty. Každý účastník obdrží na startu po registraci buton a jednoduchou mapku s popisem zvolené trasy. Na stránkách www.nyrov.cz/skn je možné všechny trasy shlédnout a stáhnout do Vašich mobilních aplikací. Kromě toho jsou všechny trasy v úsecích mimo turistická značení vyznačeny barevnými fábory a směrovými šipkami.

Občerstvení na startu a v cíli je zajištěno. Kromě toho je možné po cestě využít k doplnění sil i jiná občerstvení. V případě příznivého počasí bude na hasičském výletišti country hudba.

Pro děti je připraven ve spolupráci s MAS Boskovicko vědomostní kvíz s drobnými výhrami.
Pro děti i dospělé je opět připraveno losování odevzdaných přihlášek, které se uskuteční záhy po poslední registraci – asi v 11.00 hodin

Jste-li příznivci pochodů, přijďte 25.5. 2019 do Nýrova. Jako společníky s sebou vezměte kromě svých rodinných příslušníků, přátel, kamarádů a známých i své čtyřnohé přátele.