27.05.2015 Comments off

plakát Den dětí

Okrsková soutěž Újezd u Kunštátu

26.05.2015 Comments off

V sobotu 23. května 2015 se družstvo žen a mužů zúčastnilo Okrskové soutěže v Újezdě u Kunštátu. Družstvo žen se umístilo na 3. místě a muži na 4. místě. Oběma družstvům gratulujeme k jejich výsledkům a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích.

Pochod Halasovým Kunštátskem

V sobotu 23.5. 2015 se uskutečnil I. ročník Pochodu Halasovým Kunštátskem pořádaného Sportovním klubem Nýrov. Na trasách 6,15,25 a 42 km se postupně vydalo 86 účastníků z okolí i ze vzdálenějších míst. DSC_0682_1Nejmladšímu z účastníků byly 4 roky, nejstaršímu pak 71 let. Na pochodu jsme také mohli přivítat i zahraničního účastníka. Na chodce i běžce na jednotlivých trasách čekaly až 4 kontroly, kde kromě razítek obdrželi  starší 18-ti let i malý doping. Počasí nám bylo příznivě nakloněno, nepršelo, místy vysvitlo i slunce a teplota na pochod téměř ideální. Účastníci si tak mohli vychutnat  pohledy na malebnou krajinu Halasova Kunštátska. Na hasičském výletišti v Nýrově, které bylo současně startem i cílem, bylo pro účastníky připraveno občerstvení. Kromě toho každý, kdo absolvoval jednu z uvedených tras, obdržel v cíli upomínkový buton a pamětní list.

Z ohlasů, které zazněly z úst účastníků a které se rovněž objevily na facebooku je zřejmé, že se       I. ročník Pochodu Halasovým Kunštátskem vydařil. Sportovní klub Nýrov děkuje všem, kteří se pochodu účastnili. Věříme, že jste byli spokojeni, pochod si užili a těšíme se na Vás na příštím ročníku, který se uskuteční v podobném termínu. Děkujeme také sponzorům (Město Kunštát, ZDV Nýrov, KORA-VODOSTAVING Kunštát, BARVY A LAKY  TELURIA Skrchov, MAS Boskovicko Plus, Obec Nýrov), kteří se finančně a materiálově podíleli na této akci. Poděkování patří i místnímu sboru dobrovolných hasičů, kteří zapůjčili výletiště ke konání této akce.

DSC_0679_1

Okresní kolo Plamen

17.05.2015 Comments off

Dne 16. května 2015 se družstvo mladších a starších žáků SDH Nýrov zúčastnilo okresního kola Plamen 2014/2015 v Ostrově u Macochy. Hasiči soutěžili v těchto discipínách: požární útok, požární útok CTIF, štafeta 4x60m a 400m štafeta CTIF. Mladší žáci se umístili na 10. místě z 32 družstev. Starší žáci se umístili na 8. místě z 36 družstev. SDH Nýrov gratuluje mladým hasičům za vynikající výsledky.